درباره ما

درباره ما

شرکت مجتمع صنایع شیر پویان با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن از سال 1374 در شهرک صنعتی مهریز واقع در استان یزد تأسیس و فعالیت تولیدی خود را برای اولین بار و به صورت انحصاری در کشور در زمینه تولید پوشش های خوراکی پودری و انواع طعم دهنده های مجاز غذایی آغاز نمود.

محصولات این شرکت شامل پودرهای شیر خشک صنعتی، پنیر، آب پنیر، سرکه، سرکه نمکی، کچاپ، کشک، مالت، خرما و سایر پوشش های خوراکی و طعم دهنده های پودری با رنگ مجاز خوراکی جهت مصرف در صنایع تولیدی اسنک، کیک، کلوچه و ... می باشد.

این شرکت در راستای بهبود کیفی محصولات خود و حفظ سلامت مصرف کنندگان طی سالیان گذشته موفق به اخذ استاندارد ملی تولید محصولات شیر خشک، استاندارد iso 9001-2008 مدیریت کیفیت و پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع گردیده است و هم اکنون محصولات خود را با سه خط تولیدی و تحت نظارت مستقیم و مستمر متخصصین مجرب و آزموده واحد کنترل کیفی تولید و با استفاده از روشهای به روز و ابزارهای دقیق آزمایشگاهی مورد بررسی و پایش قرار داده و به بازار عرضه می نماید.

بعلاوه این شرکت در راستای بهبود کیفیت محصولات نهایی مشتریان خود، خدمات مشاوره رایگان در تمام زمینه ها در خصوص فرموله کردن مواد اولیه، به کمک متخصصین مجرب بخش R & D خود و شرکت های خارجی طرف قرارداد، ارائه می نماید.